Як списати на ЗНО і чи варто це робити?

Як списати на ЗНО і чи варто це робити?
Як списати на ЗНО і чи варто це робити?
Не існує нічого неможливого. А отже, списати можна навіть на Зовнішньому Незалежному Оцінюванні.

Відразу скажу, що такий варіант, як написати на обгортці від шоколадки, чи на пляшці "не прокатить". Що б там не говорили, але класти на стіл шоколадку заборонено. А от пляшка об'ємом не більш, як 0,5 л. - дозволяється. Але не факт, що вас не попросять здерти з неї етикетку. Самі розумієте, що буде, якщо на обгортці буде якась формула.
Писати на руках, теж не варто. Вас можуть поопросити показати долоні, підняти рукави тощо. А діставати з карманів щось окрім ручки взагалі не варто.

Найпростіший і найдієвіший спосіб - це вийти у вбиральню, зачинити двері і швидко підглянути необхідну формулу тощо. Але, нажаль, не все так просто, як здавалося б. Від хвилювання та страху, що Вас можуть впіймати на гарячому, Вам, скоріше за все, буде важко знайти необхідний матерал. І навіть, якщо Вам вдасться знайти те, що потрібно, не факт, що Ви не забудете його поки дійдете до аудиторії. До тогож на кожному поверсі стоять охоронці з металошукачами (це не міфи і не казки). В більшості випадків охоронці не будуть обшукувати Вас, коли ви вийдете з аудиторії, чи проводити до вбиральні. Але існують випадки коли охоронці проводять Вас і чекають біля дверей поки Ви вийдете. Як списати на ЗНО і чи варто це робити? Якщо ж з охоронцями Вам пощастило - не радійте наперед. У дейких вбиральнях, кабінки не закриваються, або навіть просто відгорожені одна від одної. Якщо ви почнете діставати шпаргалки на очах у інших абітурієнтів, це може здатись їм не справедливим, і вони мають право покликати охоронця (навіть таке буває). Тому спробувати можна, але не варто ризикувати.

Дуже часто виникає потреба скористатись калькулятором. У такому випадку, можете себе підстрахувати самим звичайним годинником з калькулятором (Made in China :). Як правило вони дуже дешеві і охоронці не звертають на них уваги. Особливо їх легко сховати під рукав сорочки тощо. Але це дуже ризиковано, адже з 2012 року, у кожного охоронця є металошукач.

Тому слід подумати, а чи варто взагалі списувати? Якщо у вас знайдуть телефон, шпаргалку, чи ще щось із забороненого, вам заборонять продовжувати проходження ЗНО. Як ви розумієте, всутуп у ВНЗ у цьому році для вас буде не можливим. Тому краще не ризикуйте, надійтесь на власні сили, добре готуйтесь і вчіть формули :)

Багатство – це гроші, коли їх рахуєш, все тіло живиться, а душа звеселяється. (Цитати з творів ЗНО :)