"Золоті правила"
досягнення максимально можливого результату на ЗНО
досягнення максимально можливого результату на ЗНО
- Якщо рівень Ваших знань такий, що Ви плануєте розв'язувати усі завдання, то встановіть для себе приблизний час, необхідний для виконання кожного завдання. Орієнтовно це може бути так: 3 хв на кожне із завдань 1-25, 5 хв на кожне із завдань'26-28, 7 хв на кожне із завдань 29-36.
- Якщо ж Ваші знання є не надто ґрунтовними, то Вам не варто розпочинати роботу над розв'язуванням останніх завдань, а краще зосередитися на правильному розв'язанні перших 25-ти завдань, бо вони легші.
- Якщо Ви зіткнулися із завданням, яке одразу не можете розв'язати, то не тратьте на нього зайвий час — переходьте до виконання наступного.
Урахуйте, що розв'язання геометричних завдань зазвичай потребує більших затрат часу.
- Уважно читайте пояснення, які є в тестовому зошиті. Там вказано, що і як потрібно записувати до бланку відповідей.
- Читайте умови завдань й одразу розв'язуйте ті, які Вам цілком зрозумілі.
- У кожному блоці завдання різні за складністю, але оцінюються однаковою кількістю балів, тому розв'язуйте спочатку легші для Вас завдання.
- Якщо Ви розв'язали частину завдань й упевнені у правильності їх розв'язання, а інші не знаєте, як розв'язати, і часу залишилося обмаль, то спробуйте в решті завдань угадати відповіді і внести їх до бланку відповідей. Використайте при цьому інтуїцію та скористайтеся «правдоподібністю» можливих відповідей.
- Якщо Ви припустилися помилки, заповнюючи бланк відповідей, не закреслюйте помилку, а виправляйте її в спеціально відведеному для цього місці бланка.
„Шевченко – прадід українського відродження”. (Цитати з творів ЗНО :)