За 2 місяці до здачі ЗНО, або "Як підготоуватись до ЗНО швидко і якісно?"

За 2 місяці до здачі ЗНО, або
Наполеглива підготовка до ЗНО є запорукою успіху на зовнішньому тестуванні. Якщо на протязі року, ви самовіддано готувалися до тестування, то можете сподіватися на гарні результати зно. А якщо ні, то починаймо готуватися...


До здачі ЗНО залишається 2 місяці. Підходить до завершення час відведений для підготовки до ЗНО, а Ви досі не впевнені в своїх знаннях, і чи допоможе взгалі те що Ви вчили на протязі одинадцятого класу?

Здавалось ще зовсім недавно, ви купували багато товстих довідників, підручників, хрестоматій, збірників з задачами для підготовки до ЗНО, з думками про те, як Ви будете готуватись. Можливо Ви не тратили час дарма, і використовували цю ліературу: вчили, читали, розв'зували задачі та тести, або принаймні намагались.

Тепер у Вас виникає запитання: "Чи потрібно було мені починати підготовку до ЗНО так рано, адже я вже майже нічого не пам'ятаю з того що вчив на початку року?" Звичайно потрібно! Ви значно спростили собі майбутню підготовку. І тепер Вам залишилось декілька кроків, для того щоб отримати максимальні результати ЗНО.

Ітак у Вас в запасі приблизно 2 місяці часу, наявний певний багаж знань та бажання здати зовнішнє тестування на 200 балів.

Перш за все, з чого потрібно почати - це систематизувати усе те, що Ви вивчили. Забудьте про важку артилерію, у Вас не має часу на те, щоб читати багато непотрібного! Визначте основне з того що Вам потрібно знати, відповідно до визначеної програми ЗНО. Наприклад: випишіть усі необхідні формули з математики, фізики, та короткі пояснення до них. Напишіть коротку характеристику "в двох словах", до кожного твору з української чи світової літератури, напишіть важливі дати з історії тощо. Це допоможе вам краще запам'ятати головне з того що ви вивчили, і буде зручним під час розв'язування задач та пробного тестування зно. Звичайно ж не забувайте переглядати ці записи, постійно повторюйте те, що ви вже вивчили.

Не забувайте про проходження тренувальних тестів в форматі ЗНО, скачаних з Інтернету (наприклад з сайту "Підготовка до ЗНО" :), або проходьте їх в режимі онлайн. Скачайте тестування ЗНО минулих років, та спробуйте вирішити їх без літератури, та вкластися в час відведений на їх проходження.

Під час вивчення не зосереджуйтесь довго на одній темі. Після того як ви вивчили щось нове - не забувайте повторювати пройдений матеріал.

І ще одне, правило, яке напевно є одним з найважливіших - це позитивні думки. Думайте про позитивні результати, не хвилюйтесь і не бійтесь. Уявляйте собі момент коли ви отримали відмінні результати ЗНО. Що ви будете відчувати в цей момент? Це буде додатковим стимулом для того, щоб краще підготуватись на зовнішнє тетсування. Недарма кажуть: "Думки - матеріалізуються"...

Тож вдалої підготовки до ЗНО, та досягнення максимальних результатів..:)

Настав день 8 березня. У ці дні ми любили ходити по лісу та собирати гриби. (Цитати з творів ЗНО :)