Фільми онлайн з Української літератури відповідно до програми ЗНО

У цьому розділі ви можете дивитись онлайн фільми, зняті за сюжетами творів, які входять у програму ЗНО з української літератури. Перегляд цих фільмів дасть вам змогу краще зрозуміти та запам'ятати зміст творів, запам'ятати персонажів та їх імена, що є досить важливим у підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання з української мови та літератури. Проте, слід пам'ятати про те, що сюжет наведених фільмів може частково відрізнятися від змісту самого твору, а також може містити деякі неточності та розбіжності. Тому рекомендуємо прочитати оригінал, перш ніж дивитися фільми.

Даний розділ буде постійно оновлюватись та доповнюватись новими фільмами відповідно до програми ЗНО. Якщо Ви помітили, або Вам відомі інші фільми, які входять у програму ЗНО, але, нажаль, не увійшли у даний розділ - будемо вдячні якщо Ви напишете нам про це. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання.

Надіємось, що цей розділ буде корисним та допоможе Вам краще підготуватись до тестування з Української літератури. Бажаємо приємного перегляду! :)

„Леся Українка написала вірш „Лісова пісня”, а потім відпочивала в санаторії „Лісова пісня”, як була хвора, а була хвора на рак”. (Цитати з творів ЗНО :)