Як підготуватися до ЗНО з англійської мови

Як підготуватися до ЗНО з англійської мови
У цій статті ми розповімо Вам про те як швидко підготуватися до ЗНО з англійської мови? — З чого почати і як займатися. Зовнішнє незалежне оцінювання стало вже звичною формою складання іспитів. ЗНО з англійської (зовнішнє незалежне оцінювання) зараз є одним з головних іспитів для вступу у вищі навчальні заклади. Головне завдання такого тесту полягає в оцінці можливостей і здібностей школярів відповідно до вимог діючих програм.

Як і коли готуватися до ЗНО з англійської: кроки, які приведуть до успіху
Підготовка до ЗНО з англійської важлива і потрібна обов'язково. Відповідно до встановлених стандартів, рівнем для загальноосвітніх шкіл є В-1, для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням - В-2. Тому для вступу до ВНЗ потрібен рівень володіння мовою Intermediate.

За скільки починати готуватися до ЗНО з англійської?
Як правило, таке оцінювання включає чотири частини. Воно складається з:


читання;
використання лексичних та граматичних одиниць;
письмо;
сприйняття мови на слух.

Як підготуватися до ЗНО з англійської? Важливо звертати увагу на багато факторів. Приміром, якщо враховувати, що перша частина передбачає автентичні тексти, то особливо важливо розвивати техніку читання, для цього ідеально підійдуть підручники з англіської мови. Відмінним вибором стануть два варіанти. Це skimming, що означає читання-перегляд, і scanning, що передбачає виборче читання.

Якщо Ви вирішили здавати ЗНО з англійської мови, то повинні вміти правильно застосовувати певні частини мови, включаючи:

фразеологічні обороти;
розмовні фрази;
ідіоматичний вираз.

Крім того, важливо вміти володіти великим обсягом граматичного матеріалу. Головна складність виникає з подоланням обмеженості запасу слів. Тому тут виникає необхідність скористатися послугами репетитора.

Оптимальним варіантом стануть мовні курси. Самостійне вивчення за допомогою словника не принесе потрібного результату, а тільки відніме масу часу. Найкраще починати готуватися до ЗНО за півроку, як мінімум за 3-4 місяці. Багато хто вважає, що такий іспит складний через відсутність чіткої програми. Саме тому складно передбачити використовувану лексику і граматику.

Щоб досягти бажаного результату, потрібно постійно тренуватися, вдосконалювати свої навички та здібності. Тут діє правило «чим більше – тим краще». До того ж обов'язково потрібно стежити за змінами складових іспиту, що дозволить направити свої можливості в потрібне русло.

Як вибрати з ким готуватися до складання ЗНО з англійської мови?
Як здати ЗНО і отримати високий бал? Самостійна підготовка, безумовно, допустима. Але такий варіант не принесе бажаних плодів. Найкраще вибрати професійного викладача, який знає всі тонкощі і нюанси вивчення або ж Спеціалізовані курси.

Переваги підготовки з фахівцями до ЗНО полягають в тому, що:

застосовується ефективна система поповнення лексики та її відпрацювання;
закріплюється і повторюється вивчений матеріал;
залучення до процесу навчання професіоналів, що знають специфіку ЗНО з англійської, завдання для якого постійно змінюються;
використовується мотивуючий контент;
застосування методики по виконанню типових завдань;
опрацьовуються автентичні діалоги.

Група складається з декількох чоловік, що гарантує інтенсивність і результат. Спеціальні курси підготовки до ЗНО - відмінна можливість не тільки вдосконалювати свої навички, але і засвоїти багато нового. Використовувана програма повністю відповідає вимогам, які затверджені Міністерством освіти. Тільки якісна підготовка гарантує успішний результат здачі.

А тепер наша країна процвітає та розвивається на чолі з іншими державами. (Цитати з творів ЗНО :)