пробне тестування у форматі ЗНО. Українська мова і література Борзенко О. І., Гетьманець М. Ф.

пробне тестування у форматі ЗНО. Українська мова і література Борзенко О. І., Гетьманець М. Ф.
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Посібник містить програмові вимоги ЗНО-2008 МОНУ, рекомендації щодо користування посібником, розділи "Давня українська література", "Література кінця XVIII—початку XX ст.", "Література XX ст.", "Твори українських письменників-емігрантів", "Сучасний літературний процес", "Літературні угруповання, школи та періодичні видання", які складаються з оглядових статей, біографічних довідок про письменників і аналізу їх творчості. Розділ "Теорія літератури" подано у вигляді словника літературознавчих термінів. Призначено для випускників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які готуються до вступу до вищих навчальних закладів.

повна бібліографія: Українська мова та література. Довідник. Книга 2: Українська література/ Борзенко О. І., Гетьманець М. Ф.: Навч. посіб. — X.: Факт, 2008. — 112 с.

Автор: Борзенко О. І., Гетьманець М. Ф.
Видавництво: X.: Факт, 2008
Кількість сторінок: 112
Розмір: 2.4 мб
Формат: pdf

Скачати (Торрент)

В Україні багато проблем: уряд, економіка і т.д. І якщо уряд піде назустріч народові, то зразу відпадуть дві проблеми: і уряд, і дороги. (Цитати з творів ЗНО :)