Бродський Я. С. Підготовка до зно 2013: Математика, Готуємось до підсумкової атестації, зовнішнього неза-лежного оцінювання

Бродський Я. С. Підготовка до зно 2013: Математика, Готуємось до підсумкової атестації, зовнішнього неза-лежного оцінювання
Посібник призначено для завершення підготовки до підсумкової атестації з математики за курс старшої школи, зокрема до зовнішнього тестування. Він містить завдання двох типів: із вибором відповідей із 4—5 наведених і такі, що передбачають повне розв'язання завдань. Це відповідає характеру завдань незалежного тестування за попередні роки.
Книга складається із трьох параграфів, у яких пропонуються завдання, що охоплюють фактично весь програмовий матеріал курсу математики середньої школи, зокрема матеріал, який згідно із затвердженою Міністерством освіти і науки України програмою виноситься на зовнішнє тестування, і мають три рівні складності.
Для вчителів та учнів загальноосвітніх закладів і профільних шкіл (класів) різного спрямування.

Готуємось до підсумкової атестації, зовнішнього неза-лежного оцінювання. Діагностика математичної підготовки випускників / Я. С. Бродський, О. М Афанасьева, О. Л. Павлов, А. К. Сліпенко. — X. : Вид. група «Основа», 2008. — 88 с. — (Підготовка до ЗНО).

Формат: PDF
Розмір: 6,84 МБ

Скачати

„Покликання – це кусок людини, в якому вона зберігає свої здібності”. (Цитати з творів ЗНО :)